Osudová láska? Pf!

6. listopadu 2011 v 23:31 | Š. |  My life.
Ahojkýý,
za poslední dobu pořád jen slýchám řeči typu: osudová láska; všechno je jen o osudu; a počkej si, osud ti dá.. blá blá blá. Abych vám pravdu řekla, tak na osud už nevěřím. Samozřejmě, že všechno má svůj důvod a některé věci se stanou z ničeho nic. Ano ještě tak před týdnem bych vám řekla, že v osud věřím.. Kolik věcí se za ten týden dokáže změnit. :)
*
"Osud je jak filozofický, tak i náboženský koncept, který vyjadřuje myšlenku, že události v životě člověka, světa a kosmu jsou předem určeny."
Tak to je definice osudu, ale abych vám pravdu řekla momentálně nevěřím ani jednomu slovu. Přece když vy sami cítíte, že něco nebo někdo je pro vás dobrý a takový ten ideál neni přece možné aby náš zázračný "osud" to zařídil tak, že se všechno pokazí.. Aby jste uvěřila v osud musíte přece i bez něj věřit, že tato volba je pro vás nejlepší. Tak jak mám potom věřit na osud když to co chci stejně nemám!?
*
Jasně, že si můžu říct, že to tak asi má být a že mám v osudu někoho jiného, ale bude mi asi trvat ještě dýl na to zapomenout a smířit se s mým (podle mě) hloupým osudem.. :X
Dobrou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama