Srpen 2011

London!

31. srpna 2011 v 23:00 | Š. |  My life.
Huhuuu, všichni mi můžete jen a jen záávidět!! :D 8)) Už v pátek se totiž vydám na velice dlouhou cestu, plnou náctiletých gympláků směrem do mého vysněného města- Londýna. :)
*
Jsem velmi zvědavá jak se s mojí strohou angličtinou domluvím v rodině ve které strávím týden, ale mám vemi schopnou "spolubydlící" tak snad nebudu hladovět a neumřu zimou :D Pokusím se vám nafotit nějaké extra fotky přímo z akce Londýna :P Snad se mi podaří nějaká u toho BigBenu :D
*
Užijte si to tady, protože já se budu mít 100x líp :D
Byee, vaše Š.

I-love-london_large

Sixteen.

26. srpna 2011 v 21:00 | Š. |  My life.

Juhuuu! :D

Fuck boys.

25. srpna 2011 v 0:01 | Š. |  My life.
Nazdárek zapařenci :D
jakpak se vám daří? Výjmečně dneska nemám totální deprese, tak jsi tyto chvilky užívejte, protože jak se znám potrvá to možná tak do zítra. :D Co se změnilo? Pamatujete toho kluka o kterém jsem psala v minulém článku? Noo.. tak to vypadá, že mi chlapec odpustil to fiasko s totálním ignorem a tak dnešní večer nebyl špatný a chvilkama jsem byla i šťasná, pozoor na to! :D
*
Jenže bych to nebyla Já, kdyby v tom nebyl nějaký háček a taky důvod mé pomenší deprese.. Je to divné, ale i když jsem dneska byla šťasná, tak moje myšlenky poletovaly úúplně někde jinde.. Tam někde, kde je jeden kluk o kterého se já snažím přes 2 roky.. áno, každá jiná by se na to vysrala a taky, že já to už i tak 100x udělala, jenže asi se ho nezbavím nikdy.. max půl roku na něj nemyslím a pak to zase jede ;)
*
Já sama moc dobře vím, že to nemá smysl, ale co člověk nadělá.. když už zapomínám, začně psát víc a víc a chová se jinak a já pak zase jako husa přilezu a pak se na mě opět vysere. Někdy si říkám, aspoň, že jsme spolu teda nic neměli, jenže upřímně co jáá bych za to dala :X
*
Je to složité všecko.. :/ Tak snad se vám daří líp než mně ;D
Dobrou vaše Š.

164743_159126594139871_102425053143359_353833_5036777_n_large

Absolutní blbost.

16. srpna 2011 v 22:59 | Š. |  My life.
Tak Vás zdravím po dlouhé době!:)
Nějak teď nebyl čas a ani nálada, něco vypisovat, ale dneska mám jakousi podivnou náladu a ano taky nečekaně depresi. ;D Když o sobě někdy uvažuju a zapřemýšlím se nad tím co dělám, tak je mi kurva zle.. Potkat člověka, co má takovou povahu jako já, tak ho asi ubiju. :) Ale takovéto moje stavy za které bych se zabila mívám jen když jsem sama a nebo prostě moje tupé myšlenky nevyšlu na svět. Kamarádi mě takovou vůbec neznají, ale co já dělám za pičoviny z toho by se jeden posral..
*
Asi totálně netušíte o čem tady melu, že :D No tak vám dám příklad z mého úchvatného milostného života. Takže, fakt dost hezký kluk.. je hodný a takové ty sračky co chce každá holka. Nojo a ještě k tomu když by chtěl vztah.. Skoro každá by po něm skočila, je mi to jasné, jenže víte co udělám já? Leknu se.. ááno, bravo zatleskej si ty krávo! ;D Jakmile vidím náznak toho, že by to mohlo být vážné, tak je ze mě úplně někdo jiný. Začnu ho ignorovat a co si pak ten chudák má myslet, že ano.. a když mi to on oplatí, tak sem z toho tak v hájí, že to píšu dokonce i na blog, poslouchám velice "veselé" písničky a brečím si doma do polštáře. :)
*
Ano, tak to jsem celá Já.. jenže tohle je jen začátek a opravdu by mě zajímalo kdy se ve mě něco zlomí a konečně si začnu (jak mi velmi rázně řekla jedna "milá" slečna) vážit toho co mám a přestanu se chovat jak kráva.
*
Dobrou noc přeju a snad jsem vám moc nepokazila náladu těma míma kecama :D :X

Tumblr_lq05ehe9gs1qlo0p8o1_500_large