Květen 2011

o_O

25. května 2011 v 17:17 | Š. |  My life.
Naprostý zmatek.. tak to je slovo, které přesně vystihuje dnešní den. Ani nevím včem byl tam divný, ale momentálně se mi v hlavě objevuje jen jeden obrovský otazník a já nevím proč. Sakra..!
*
Dneska to bylo krátké. Noco, mám náladu maximálně tak na Kissku :D
Bye.


Fuck.

23. května 2011 v 15:19 | Š. |  My life.
Taky máte někdy dny, kdy máte chuť všechny proliskat!? Dneska to ještě není tak hrozné, ale i tak.. Je to neskutečný koloběh života- jedno období, které si naplno užíváte a chcete aby ty chvíle nikdy nezkončily.. ale druhé období, které teda aspoň u mě, nastoupí velmi brzo po tom dobrém. Je to období, kdy se mi hroutí snad naprosto všechno. Škola, rodiče, kluci, kamarádi atd atd.
*
Řekla bych, že toto nechutné období co mě potkává tak 3x do roka, jsem přečkala.. Ale ještě nedávno, jsem neměla moc dobré myšlenky o životě. Hroutilo se mi naprosto vše a upřímně ani teď to není dokonalé, jenže to jediné co se asi změnilo nebo zlepšilo jsem byla Já a moje myšlení. Když jsem si povídala s kamarádem v autobuse, kterému je 20.. Říkala jsem mu, jak mu hrozně moc závidím jeho věk. Jak bych chtěla mít taky 20 a dělat co bych chtěla.. ale on mi to odpověděl- "ty roky co máš ty, bylo nejlepší období! Všechno bylo nové, prakticky žádné starosti, jen užívání si a drobné problémy jako třeba škola. Chtěl bych se moc vrátit, užij si to dokud můžuš". Na tyto slova asi nikdy nezapomenu a proto jsem to všechno začala brát jinak. Přestala jsem řešit kraviny a snažím se si co nejvíc užít ten můj pubertální věk. :D Ale stejně vím, že si zase za pár dní položím otázku: "má vůbec můj život smysl!?"
*
Pravdou ale je, že MÁ! Ať už je nás život jaký chce, vždycky je pro co žít. Jen si to někdy musíme sami v sobě říct.
Tak vám teda přeju ať si ty vaše roky, ať už jsou jaké chtějí užijete co nejvíc. :)
vaše Š.Summer.

23. května 2011 v 15:04 | Š. |  Images.

Tumblr_lllsoarkta1qbrr2to1_500_large

Favim.com-34364_large

Favim.com-36151_large

Tumblr_ll4c2g5lst1qbu402o1_500_large_large

Tumblr_lkzfow4fed1qhys74o1_500_large

Tumblr_lkomdpjuxl1qej50ko1_500_large

Tumblr_llmyjwk4cb1qeb3o4o1_500_large

Tumblr_lllsk3vw1m1qcjl0po1_400_large

Slečna eŠ

22. května 2011 v 21:19 | Š. |  About me.
Tákže, po hodně dlouhé době sem se zase tak nudila, že jsem si znova založila blog. Pravda, teďka už nejsem ta vymaštěná 11letá holčička co přidávala články s nadpisem "krásné obrázky dýýýýně" :D:D Aspoň doufám, že má inteligence dospěla do bodu, že až si na toto období někdy vzpomenu nebudu se chtít zahrabat 100 metrů do země. :D
*
A teď ke mně.. jak by asi psala každá slečna- "jsem úplně obyčejná holka atd atd." Tak já NE! Nejsem totiž obyčejná (ano teďka zním jako ta nejnamyšlenější kráva na světě- zvykám si). On totiž nikdo není obyčejný, takže proč bych Já měla být!?
Zachvilku budu čerstvá 16ctka, takže to šílenství z 15ctých narozenin mám díkybohu za sebou- slečny, opravdu se Nic nezmění. ;)) Jsem ta typická blondýnka- modré oči a v hlavě seno. :D
*
Teď možná k mojí povaze.. tak to bude velmi zajímavé. Začnu asi první tím co o mně říkají ostatní (a ono je to někdy u možná lepší názor). Je názor dvou skupin lidí.. kamarádů a těch co mě absolutně neznají a soudí mě. Podle kamarádů jsem- veselá, ukecaná, ale taky urážlivá (co už- vím to o sobě) a podle těch co mě neznají jsem- namyšlená, svět mi evidentně spadl do hrsti, u kluků mi jde o vzhled a ten zbytek odpálkuju jako homerun při softbale. Ano tak to jsem Já, udělejte si obrázek.:)
*
To by mohlo být asi všechno, ale přitom mě znáte asi tak, jako kdyby jste mě zahlédli po rušné pražské ulici. Zatím ;)